Teknoloji

En İlginç 5 Westworld Teorisi (Bol Spoiler İçerir!)

Westworld’den daha iyi olan tek şey, hayran teorileri. Bazı teorilerin doğru olduğu ortaya çıksa da diğer teoriler size biraz saçma gelebilir. İşte sizler için derlediğimiz en iyi 5 teori.
Dizinin 2016’da başlamasından bu yana, sosyal platform kullanıcıları gösteri, park ve karakterlerle ilgili birçok teori paylaştı. Bazı teorilerde hayranlar, Bernard’ın aslında Arnold’un bir ana sürümü olduğu gibi, ilk sezonun en can alıcı yerlerinden bazılarını tahmin edebildi.
Okuyucuları son kez uyarmalıyız ki bu yazı bol bol spoiler içeriyor, işte en ilginç teorilerden beş tanesi:
1) Westworld Aslında Küçültülmüş Bir Evren
Westworld’ın bulunduğu yer hakkındaki soru işaretleri hala devam ediyor. Çoğu hayran Westworld’ün bir adada olduğuna inanıyor. Bu, son sezonun iki fragmanı tarafından desteklenen bir teori. Diğer tahminler ise evrenin Mars’ta ya da başka bir gezegende olduğu yönünde.
Geçen yıl Reddit’te paylaşılan bir hayran teorisine göre ise Westworld aslında küçültülmüş bir evrende, Delos olarak yer alıyor.
2) Hemen Hemen Herkes Evrene Dahil
Bernard’ın ev sahibi olduğu ortaya çıktığında, pek çok izleyici şok oldu. Bizi şaşırttı, başka kim robot olabilir? Belki de Dr. Ford bir android vücutta ya da Black’deki Adam kendini bir ana bilgisayar sürümünde oluşturdu, böylece o da parktan ayrılmak zorunda kalmadı. Bu garip teoriye göre çalışanlar ev sahibi, yönetim ev sahibi, misafirler bile ev sahibi. Herkes, hiçbir şeyden haberi olmayan bir bot ya da Delos’a girdikten sonra bir ev sahibi bedene verilen bir insan. Kafanız yandı değil mi?
3) Felix, Delos’un Bir Sonraki Lideri Olacak
Haberin devamını okumak için aşağıdaki “Web sitesinde oku” butonuna dokunun.
Kaynak: Webtekno

Haberin Devamı

Yorum yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.