Spor

Aziz Yıldırım’ın tüm açıklamaları

Fenerbahçe Ankara Şubesi ve Ankara Fenerbahçeliler Derneği nin katkılarıyla Sheraton Hotel de düzenlenen geceye Başkan Aziz Yıldırım, Başkanvekili Mithat Yenigün, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlar Nihat Özbağı ve Önder Fırat ın yanı sıra; Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Sadık Yakut, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Eski Dışişleri Bakanı Şükrü Sina Gürel, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Eski milletvekilleri, Emekli Cumhuriyet Başsavcısı Levent Tacer, Danıştay ve yargıtay üyeleri, Emekli korgeneraller, Emekli emniyet mensupları ile üyeler katıldı.
Organizasyonda davetliler barkovizyondan Fenerbahçe Televizyonu nun hazırladığı Sevdanın Adı Fenerbahçe belgeselinden kısa bir bölümü izledi.
Ardından Başkan Aziz Yıldırım, kürsüye gelerek bir konuşma yaptı. Başkan Aziz Yıldırım ın konuşmasından derlediklerimiz şu şekilde:
Fenerbahçe nin bugün 350-400 milyon Euro borcu vardır. Fenerbahçe ye benimle beraber yönetimlerin yapmış olduğu yatırımlarla bu borç sıfırdır. Bugün stadı saymıyorum; kapalı salon, Ankara Tesisleri, Topuk Yaylası Tesisleri, Edirne, Antalya, Sapanca, Eskişehir ve her yerde alınan araziler ve bunların üzerine yapılan tesisler Bunların değerini ortaya koyduğun zaman bu borcu karşılar. Türkiye de Fenerbahçe den mali durumu daha iyi olan hiçbir kulüp yoktur.
Haberin devamını okumak için aşağıdaki “Web sitesinde oku” butonuna dokunun.
Kaynak: Buzz Spor

Haberin Devamı

Yorum yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.